X-TYR

X-TYR – Idealny do wszystkich operacji taktycznych w zimnych warunkach pogodowych

CZARNY
7100x350

ZIELONY
7100x350-1

ROZMIARY:

XS-XXXL

X-TYR to taktyczne rękawice przeznaczone do użytku w niskich temperaturach. Zapewniają bardzo wysoki komfort termiczny. Specjalna konstrukcja z wydłużonym mankietem zabezpiecza przed wiatrem i wpadającym do środka śniegiem. Zastosowany materiał pomimo wodoszczelności jest wyjątkowo paroprzepuszczalny. Rękawice X-TYR docenią operatorzy jednostek militarnych podczas wykonywania obowiązków w trudnych warunkach zimowych.

Zastosowana antypoślizgowa powłoka w postaci skóry na chwycie zwiększa przyczepność rękawic. Blokada pasowa z klamrą regulującą pozwala na idealne dopasowanie. Specjalna konstrukcja zapewnia wygodę, a także optymalną wytrzymałość. Dodatkowym atutem X-TYR jest możliwość zwiększenia wydajności termicznej przez połączenie z rękawicą wewnętrzną X-IDUN.

Produkty wykorzystują tylko najlepsze i sprawdzone, certyfikowane systemy wspierające ich funkcjonalność. Udoskonalona struktura skóry to bezkonkurencyjna wytrzymałość oraz wydajność. Warstwa ta zapewnia maksymalny komfort użytkowania.